| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor cum reacționați atunci când la botezul copilului vostru îl prindeți pe soțul ca se distrează cu ursitoarele în spatele restaurantului?

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Daca as fi femeie l-as baga in oala de botez cand ar fi mai neatent.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa, fiindca in occident nu exista joaca de-a ursitoarele, asta-i doar o moda inventata la romani, ca sa se mai arunce banii pe ceva inutil, ca doar copilasul ala numai de ursitoare nu are parte happy

| dullcat a răspuns:

Tu ai numai prieteni afemeiati sau mi se pare mie? Stii vorba ce se aseamana se aduna?

| saresipiper a răspuns:

Nicio sansa, pentru ca ursitoarele s-ar indragosti instant de mine, sotia laughing ♥️

| Nelucojoc a răspuns:

Ar trebui sa aiba o medalie pregatita pentru situatii de gen :-)