| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey domnisoarele, cum ati reactiona daca iubitul vostru care lucreaza in strainatate ar posta live-uri pe Facebook cu prietenii lui cum se distreaza in weekend cu alcool si gagici?

Răspuns Câştigător
| Goete a răspuns:

Mi-as pune-o cu toti prietenii lui, deodata - sa-i testez, care e mai bun ca el la patwinking

7 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Ar fi geloase ca nu iau și ele parte la party.

| ancaval a răspuns:

Divorț laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred că e vreuna atât de proasta sa aibă un iubit din ala, adică pe tine.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru anonim_4396):

Nu e vb de mine in intrebare

| cristian200313 a răspuns:

Sincer,
Eu daca eram fata, si imi vedeam iubitul in strainatate si face live-uri pe Facebook cu gagicile lui, m-as desparti de el + block.

| BossuldepăBaltă a răspuns:

Stingi focul cu foc, mergi si tu in cluburi si faci live-uri cu gagici

| Alecsa1190 a răspuns:

M-aș despărți de el, simplu