| roxyrox1 a întrebat:

Hey dragilor am si eu o intrebare daca am intretinut relatii sexuala cu un baiat si nu ne-am protejat dar acesta nu a terminat in mine pot sa fiu insarcinata ? mentionez ca s-a intamplat asta acum o saptamana si acum am greturi si am diferite pofte...

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, poti sa fii insarcinata. Riscul este intre 4 si 27%, in functie de perioada ciclului menstrual in care te gaseai. NU poti avea semne de sarcina atat de repede, sunt doar in mintea ta.

| AAARRR a răspuns:

E posibil sa-si fi dat drumu fara sa simta. Acest lucru se datoreaza stresului, oboselii si trezitul devreme. Eu zic sa faci 1 test de sarcina sau chia2 ca sa fi siguratongue si nu mai astepta ca : poate mi-o veni cicluhee hee ca...big grin Funda?