| anonim_4396 a întrebat:

Hey, exista sanse de sarcina, daca am facut sex neprotejat in prima zi de menstruatie?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Din punct de vedere medical prima zi de menstruatie este considerata si catalogata ca fiind SINGURA/UNICA ZI a oricarui ciclu menstrual 100% INFERTILA si din acest motiv este ziua in care formarea sarcinii este ABSOLUT IMPOSIBILA. Sanatate!

| AndreeaDeea199 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Multumesc frumos pentru raspuns

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Aproape de 0, poate un 1% in cazuri extrem de rare.

| Andreeush a răspuns:

Șansele sunt aproape 0.

| antiqque a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata in prima zi de menstruatie.

| AndreiZH a răspuns:

Nu ai nicio sansa de sarcina daca nu ai lichidul alb al vieti in vgina

| Catlover1339 a răspuns:

Frate voi puteti face sex la menstruatie?

| AndreeaDeea199 a răspuns (pentru Catlover1339):

E pentru prima oara, era prima zi de menstruatie si era foarte putin, mai deloc