| Aditzaaaa a întrebat:

Hey, exista vreo metoda sa fac sa-mi vina mai repede menstruatia? Pentru ca eu week-en-ul care vine merg la mare si mie ar trebui sa-mi vina joi si nu vreau sa stau pe plaja din cauza menstrautiei.Stiti ceva, in afara daca e pe plaja sa port O. B. pentru ca nu-mi place, nu am folosit nikiodata si mi-e frica.big grin

Răspuns Câştigător
| sorana_5737 a răspuns:

Nu eu din propria initiativa nu cred ca exista vreao solutie in afara de O.B dar te sfatuiesc sa incerci O.B pentru ca te ajuta foarte multbig grinbig grin

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă ești virgină, nici să te gândești să folosești O.b.-uri!
Stai la umbră, te hidratezi corespunzător și sănătate.
Pa, pa.