| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cand iesiti la intalnire cu un tip si va spune ca el nu are masina si nici permis auto, mai sunteti interesate sa va bagati intr-o relatie cu el?

19 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Contează aspectul fizic cel mai mult pentru noi si ele sa nu fim ipocriți, cat despre mașina e a lui nu a ei, ca doar nu ii da mașina, nu înțeleg faza cu are mașina si ce ca are, ce câștiga fata aia, pe bune nu are sens, ca are mașina nu înseamna ca are bani, mi-a spus unu ca amicul lui bani de apartament ți a dat pe un BMW acum sta in garsoniera si nici bani de spălat mașina nu are laughinglaughing iar ăștia tineri fac ce le spune părinti, ei știu ca sărăcile stau cu ei pentru bani, plus ca ala poate fii zgârcit sa ii ceara bon la orice cumpăra

Acum sa fim corecți vrei sex plătești, ca tu ești un porc nenorocit care vrea doar sex cu ea dar faci pe Sfântul, victima, sunt bărbați care determina femeile sa fie materialiste ca sa stea cu ele, crezi ca ele nu ar vrea bărbați frumoși, dar sunt rari, e plin de lablagi, frustrati cu burta

| Violleta2022 a răspuns:

Da! Nu m-a interesat niciodata masina si nici banii, ci inteligenta baiatului, comportamentul si personalitatea lui.

Cum in ziua de azi toti cocalarii si prostii au masini, cred ca asta este ultimul criteriu de pe fata pamantului, dupa care as alege sa ma intalnesc cu un tip.

| Lukasssz a răspuns:

Mama ce raspunsuri de c@c@t pe aici, adica ele chiar asta intreaba la prima intalnire... daca are ala permis. daca nu are primeste un sut in fund.

| Cheo0S a răspuns (pentru Lukasssz):

Nu, la prima intalnire vor sa ti vada modul de gandire. Iti imaginezi ca astia nu s-ar Mai reproduce daca vad femeile cu care umbla ce mod de gandire au. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i nimic, am eu.hee hee

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Nu fi ironic
sa fim serioși...

Suflet? Inima? astea sunt rahaturi își pun o glugă pe cap si la primul bmw urcă...

| anonim_4396 a răspuns (pentru GraniniCuPiersica):

Atat cat am analizat eu lumea hetero, ceea ce zici tu este adevarat doar in foarte multe cazuri, dar NU in toate. In general, femeile hetero cu varste intre 16 si 25 de ani prefera cocalarii, golanii, smecherii etc. Iar acestia de regula au si bmw, cum ziceai tu rolling on the floor In general, cine are masina premium luat SH este un meltean laughing

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Hyacinth):

Nu e un argument. Am vazut detule cazuri in care se laudau ca e vagabond. Era o mandrie.
Si sa nu mi spui mie ca o femeie nu prea are de unde alege si face un compromis ca rad rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Hyacinth):

Ma omori rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Hyacinth):

Acest argument nu ti l pot contesta...

| Anuskaa a răspuns:

Nu conteaza ca are sau nu permis! Intr-o relatie nu banii sau masina "vorbeste"!

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Anuskaa):

Te multumesti cu orice?

| Rebella1 a răspuns:

Da, de ce nu. Atât timp cât este un băiat de care sunt atrasa și vreau să îl cunosc acest lucru nu este un impediment.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Rebella1):

Nu ai pretentii

| Rebella1 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Am pretenții de la un bărbat, normal că am, dar faptul că nu are permis și mașina nu înseamnă că este mai prejos decât cel care are. Este posibil sa fie mult mai educat și mai capabil.

| Anonim77277 a răspuns:

Mie nu-mi place deloc aşa modă, dar în ziua de azi îmi pare că multe fete doar maşini şi bogăție vor