| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor cum reactionati atunci cand baiatul care va invita in oras nu are bani sa va plateasca un suc, asa ca in loc sa va duca la o terasa, va duce la o statie de autobuz sa stati pe banca si sunteti si protejati de vant si frig de panouriile din lateral. V-ati cupla cu asa baiat?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Păi asta am vrut să subliniez și eu.
Că băiatul nu are bani, e de înțeles. Dar că nu-l duce deloc mintea și alege o stație de autobuz în loc să meargă într-un parc, asta nu prea mai e de înțeles.
Acum, și întrebarea are chichițe că Verginică obișnuiește să facă de-astea.
Dacă "n-are bani să o ducă la o terasă", deci terasele sunt deschise, nu e iarnă, n-are cum să fie vănt și frig să trebuiască să se adăpostească. laughing

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

laughing

| Hammurabi a răspuns:

Și dacă ar fi doar o plimbare în parc, care ar fi problema? laughing
Tu te-ai mai cupla cu o fată care n-ar da doi bani pe tine doar pentru că nu s-a ales cu nimic? (suc, înghețată, etc.)

Chiar e o idee foarte bună pentru un "test" din care poți trage concluzii despre caracterul ei. laughing

| sofisis a răspuns (pentru Hammurabi):

E hai ca in parc e misto dar pe o banca din statia de autobuz sincer n-am avut niciodata o intalnire. Mi se pare un loc foarte dubios pentru o intalnire si nu din punct de vedere financiar ci ca idee...pana mea, lumea sta acolo sa astepte autobuzul si noi ce? Ne-o ardem romatic?

| AIeXxX a răspuns (pentru sofisis):

Trebuie să încerci. Aveti doar beneficii. Sunteti si protejati de vant, frig, și de panouriile din lateral.

| Hammurabi a răspuns (pentru sofisis):

Păi asta am vrut să subliniez și eu.
Că băiatul nu are bani, e de înțeles. Dar că nu-l duce deloc mintea și alege o stație de autobuz în loc să meargă într-un parc, asta nu prea mai e de înțeles.
Acum, și întrebarea are chichițe că Verginică obișnuiește să facă de-astea.
Dacă "n-are bani să o ducă la o terasă", deci terasele sunt deschise, nu e iarnă, n-are cum să fie vănt și frig să trebuiască să se adăpostească. laughing

| Emma30555 a răspuns:

Da daca are potential, si daca eram amandoi adolescenti.

| timidu89 a răspuns:

Nu vrea niciuna. Măcar de un suc și un mititel sa aibă tipul

| Antopuff a răspuns:

Dacă e ce trebuie dalaughing