| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati atunci cand locuiti impreuna cu iubitul vostru si el va obliga sa va suflati nasul cu hartie igienica ca e mai ieftina si faceti economie la servetele?

Răspuns Câştigător
| Goete a răspuns:

Punem hartia igienica cu muci la baie, ca mucii se usca si facem economie cand isi sterge curul cu aceeasi hartie

9 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Eu am una si mai tare.Sa iti sufli nasul cu degetelerolling on the floor

| Sofer a răspuns:

Mai simplu se duce la chiuveta și sufla nasul acolo rolling on the floor. Dar hârtia iginerica ce are? Eu cu hârtia aia îmi suflu nasul.

| Hammurabi a răspuns:

Depinde ce folosești.
Hârtia igienică Zewa Soft e mai ok decât șervețelele de la fabrica de hârtie Letea.
laughing

| Mayhem666 a răspuns:

De ce e intrebarea asta la d&s?

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru Mayhem666):

Pentru ca e vorba de o relatie

| Mayhem666 a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Tot nu se justifica.

| Strwberrs a răspuns:

Pai fratele meu...de care hartie?
Ca mie imi convine daca e de aia alba, dar daca-i roz cum e-n scoli, nu dau nici 2 bani pe ea.

| Maraa345 a răspuns:

rolling on the floor Da-ti seama ca o sa-l omor de zgarcit ce este.

| TraianVasilievici a răspuns:

Mi se pare normal! Barbatul e capul famliei, si nici situatia economica nu este tocmai buna!