| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reacționați atunci când sunteți în club, va agata un tip mișto, îl duceți la voi acasă și faceți sex sălbatic ca în filmele western cu cowboy? După ce ati făcut sex, dus și v-ați pus în pat sa stați îmbrățișați, suna telefonul lui, el răspunde și se aude tare vocea mamei lui "puiu mamii când vii acasă ca mami e îngrijorată?"și el răspunde "da mămico vin imediat" și sare brusc din pat și pleacă. Cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| blackann a răspuns:

Sa vina mamaaaaa

5 răspunsuri:
| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Cam dubioasa situația pentru ca de ce sa aduci un străin la tine acasă?laughing)
Plus ca practic este doar o aventura și atat, iar la club mergi doar ca să te distrezi cu persoanele cu care ieși, nu să agăți persoane.
Și mi se pare penibila situația, este ok sa fie intr o relație ok cu mama lui, dar nici ca aceasta sa aibă control asupra lui.

| AdioTPU a răspuns:

Mi-ar veni sa rad dar cu el de fata m-as abtine. Astept sa plece apoi incep sa rad big grin

| AndreeaWTS a răspuns:

He, he, he... acel tip mișto va trebui să treacă o grămadă de teste și verificări ca să ajungă la mine acasă. laughing
Dar ca să-ți răspund la întrebare, dacă se întâmplă ce ai zis tu, îl sfătuiesc și eu să se ducă rapid la mămica lui, dar definitiv și într-un anume loc specific.

| Fonk a răspuns:

Ii spune sa o iea si pe ea acasa cu el

| PeștisorulMov a răspuns:

Ii cer telefonul mamei, sa o invit sa ne filmeze data viitoare