| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reacționați atunci când va mutați împreună cu iubitul și el va pune sa plătiți jumatate din rata fără sa va facă co-proprietar?

Răspuns Câştigător
| tunoi88 a răspuns:

Nu ai ce sa cauti langa el, un barbat adevarat nu face asta!

7 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Numa cu cacaturi vii pe aici, banui ca te plictisesti f rau, asa ca mai iesi tu pe afara, ia aer, disparusei intr-un timp, acu ai aprut iar, tu si care mai sinterti pe aici cu tot felul de rahaturi de copii de gradinita.

E satul deja tot TPU de intrebariule tale de copii sugari, mai linisteste si tu ca nu da deloc bine, tu poate crezi ca esti wow cu intrebarile astea stupide, insa doar te faci de ras, cam asta faci.

| Hyperion7 a răspuns:

Sarakie.
Ii dai foc la casă și pa.

| Eireann a răspuns:

Nu ma deranjeaza, oricum plateam chirie. Depinde ce intelegere avem inainte sa ne mutam impreuna, poate ca negociez sa platesc mai putin fiindca el ramane cu apartmentul la urma. Se discuta chestiile astea inainte sa te muti cu cineva.

| sammie a răspuns:

Plec.

| vlllaaddd a răspuns:

Salut verginică, te rog sa nu asculti de relian sau astialalti, mie chiar imi plac intrebarile talewinking

Respect!

| FindMyName a răspuns:

Normal este ca ambii să plătească. Nu m-ar deranja pana la un anumit timp, până la urma trebuie să fim egali