| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor cum reacționați atunci când ieșiți la plimbare cu iubitul vostru și vedeți 2 lei pe jos, va aplecați sa ii luați, dar prietenul vostru va împinge ca sa ia el banii? Cum gestionati situația?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta inseamna ca amandoi sunt saraci.

| Simpatic a răspuns:

Virginica, tu vorbesti aici de fete de liceu cu situatii modeste sau de femei sarace in general...
crezi ca o femeie cu o situatie buna s-ar apleca dupa 2 lei?

| RAY a răspuns:

Ar da banii băieți numa sa se aplece mai ales daca are colanți și un corp frumos

| AntonIacobescu619 a răspuns:

Salut! Daca as fi fost pus in aceasta situatie, as fi provocat o pe tanara in gala ERIKSEI?

| ElenaRaducan a răspuns:

Virgilica eu i-as arde o poseta peste ochi. Banii sunt ai mei, da?