| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati în situația asta disperata? Mergeți la un supermarket sa faceți cateva cumpărături și când ieșiți din magazin îl vedeți pe iubitul vostru îmbrăcat în cerșetor și murdar de noroi întinzând mana sa primească bani și făcând diverse mișcări disperate, acrobație și lascive. Cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| blackann a răspuns:

rolling on the floor ador intrebarile tale, bro

11 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

În căutarea adevărului ediția 350 sezonul 3. Momentul când femeia află că iubitul ei e cerșetor.
Revenind la întrebare. reacția ei ar fi una confuză apoi nervi cearta că ce cum să faci așa ceva.

| johnnny123 a răspuns:

Mai ai multe scenarii din astea imaginare?
Și a doua întrebare: care este rostul lor?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru johnnny123):

Nu sunt scenarii. Sunt inspirate din realitate.

| Drimmero a răspuns (pentru johnnny123):

Lasati-l sa se creada amuzant, omul e prajit bine de tot, de ani buni are aceeasi placa.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Drimmero):

Invidie

| Drimmero a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nu prea ai simtul penibilului, asa-i?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Drimmero):

Așa e, nu am

| LordCristobal a răspuns:

In mod normal o fata ar trebui sa se desparta de un asa iubit.
Prin aceasta actiune iubitul a demonstrat ca este un om duplicitar si cu mai multe fete si poate si chiar nebun iar fata trebuie sa se departeze de un om asa toxic.

| ILoveBlackCats a răspuns:

Pfai. Tu chiar nu vrei sa iti cauti alt job?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru ILoveBlackCats):

De ce sa caut altul? câștig mii de euro la actualul job, nu îl schimb pentru nimic în lume