| StefanIlAreMare a întrebat:

Hey fetelor, daca ati merge acasa la iubitul vostru cu ideea de a face amor, dar la el acasa este un prieten de al lui ati face-o cu amandoi?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cunosc fete care au făcut-o sau ar face-o.

14 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce imaginatie bogata ai! laughing

| StefanIlAreMare explică (pentru Violleta2022):

Imaginatie? chiar se intampla asta

| Violleta2022 a răspuns (pentru StefanIlAreMare):

Doar daca ar fi o prostituata pe care o duci acasa, ar accepta asa ceva, fiindca o fata serioasa, care te iubeste, categoric nu ar putea accepta sa fie facuta posta, la cheremul prietenilor.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Verginica, tu esti?

| StefanIlAreMare explică (pentru DoarBogdan):

Nu, eu sunt Stefan Cel Mare

| blairelovesmusic a răspuns:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| PaulCos a răspuns:

Dupa cum ai vazut si citind raspunsurile de aici, femeile fac si vorbesc putin, barbatii vorbesc mult si viseaza mult. Apoi, cei sau cele care ar intra in aceasta scena, descrisa de tine, au oblogatoriu o doza mare de dezinvoltura, dezinhibitie si mai ales maturitate. S-ar mai cere si mult respect din partea celor implicati si dupa cum vezi vorba multa, chiar si la adapostul anonimatului online, tot nu se cere.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru PaulCos):

Nu mi se pare o problemă vorbitul deschis despre așa ceva. Cine înțelege nivelul la care se întâmplă acele scene, poate fi inclus. Restul... Vor măcar să știe dacă e real.
Cât despre femei, declară și ele anumite întâmplări ori preferințe, doar că mai subtil, fiind consecințele mai mari pentru ele.
Am ieșit cu fete care au recunoscut imediat după primele întâlniri, că sunt amatoare și ar încerca inclusiv "cu mai mulți".
Nu aș arăta cu degetul niciodată, chiar dacă nu am păstrat legătura.

| Lovelyrockgirl a răspuns:

Cati ani ai?
Femeile nu sunt jucarii sexuale...

| StefanIlAreMare explică (pentru Lovelyrockgirl):

Am spus eu asta? am pus doar o intrebare

| Lovelyrockgirl a răspuns (pentru StefanIlAreMare):

Cam indecenta.

| StefanIlAreMare explică (pentru Lovelyrockgirl):

Nu ti place nu raspunzi

| MichailOfilescu a răspuns:

Ai grije sa nu te uiti tu la ei cum fac