| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati atunci cand va cuplati cu un barbat divortat si voi va visati mirese iar el va spune sa reveniti cu picioarele pe pamant pentru ca el nu mai face nunta niciodata ca i-a ajuns odata? Cum gestionati situatia asta disperata?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Sa își revină cu picioarele pe pământ ca nu trebuie neapărat căsătorie într-o relație.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Simplu: ii cer sa mergem in luna de miere cu banii care ar fi trebuit sa-i cheltuie pentru nunta noastra.

In ziua de azi nu mai conetaza ca ai nunta sau nu esti casatorit, fiindca legea da drepturi depline si relatiile 'de facto".

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai nevoie disperată de un soț sau de nuntă? Dacă ai nevoie de un soț, accepți situația. Dacă vrei nuntă, caută nuntă, adică show. Că pe urmă urmează divorțul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu s-ar întâmpla, deoarece eu nu mă "visez" mireasă. Nici căsătorită.