| alinialinush a întrebat:

Hey GUYS! wave big grin
Am un prieten bun de care imi place de foartee mult timp si era un timp in care si el ma placea foarte mult apoi s-a combinat cu prietena mea cea mai buna si au fost 5 luni impr acum s-a despartit de ea pentru alta, dar stiu ca are o simpatie fata de mine iar eu il plac destul de mult.
Faza najpa e ca el nu poate fi doar cu o fata oricat ar iubio se mai da la multe altele pentru ca este foarte dorit tipul este genuj "gagicar" de care se indragostesc toate fetele iar eu vreau sa i dovedesc ca nu sunt disperata dupa el ca toate celelalte, dar totusi il plac deci ce sa fac? thinking Dau funda big grin

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Stai la coada si intra in "haremul" lui, daca asta iti este dorinta.

| alinialinush explică (pentru neutrino):

Pai asta e ca eu nu vreau sa fac asta, vreau sa il fac sa ma placa doar pe mine nu si pe altele

| CynthiaElizabeth a răspuns:

Nu am inteles prea bine! Ai vrea sa fii cu el sau vrei sa ii dai de inteles ca nu iti place?
Daca vrei sa ii dovedesti ca nu esti "disperata" dupa el, nu il mai cauta, nu il mai baga in seama, nu ii mai da atentii ca sa nu-si ia lumea in cap.
In orice caz, daca vrei o relatie mai "stabila" te-as sfatui sa eviti genul asta de baieti pentru ca, daca tu o sa te atasezi si o sa pui suflet in relatie iar el o sa-si bata doar joc, atunci vei avea de suferit, deci nu se merita!
:-)