| MaliceThemen a întrebat:

Hey! In legatura cu intrebarea mea legata de skateri ( cei care nu stiu despre ce este vorba va rog sa o cititi ca sa intelegeti ) era marti sau miercuri cand prietena mea cea mai buna se certa cu o colega si imi spunea pe mess ca nu o suporta iar eu i-am raspus " asta este problema ei, nu a mea " iar mai mult nu ii spuneam pentru ca eram certate. Adica daca ma intreba ceva ii raspundeam dar nu mai vorbeam. De atunci eu nu am intrebat-o nimic, in ziua aceea m-a intrebat daca vreau sa imi dea ignor sau mai vorbim asa din cand in cand iar eu i-am raspuns ca putem sa vorbim de o tema ceva dar nimic mai mult. A spus ca i-a parut rau ca s-au intamplat chestiile alea la mall si ca mai bine nu mergea ca ramaneam prietene ( am ramas surprinsa pentru ca nu ma asteptam sa vrea ea sa ne impacam, pentru ca de fiecare data cand ne certam eu ma duceam la ea indiferent de care era vinovata ) i-am spus ca nu mai putem da inapoi si ca i-am fost o prietena adevarata iar secretele dintre noi nu voi spune nimanui. M-a intrebat daca vreau sa redevenim prietene cele mai bune din nou dar fara sa stie parintii ei... mi-a spus ca de cand ne-am certat plange in continuuu ( trebuie sa recunosc ca si eu am plans mult ) si ca nu se intelege cu nimeni cum se intelegea cu mine. Am acceptat sa fim din nou prietene pentru ca 1 an si jumate nu e putin si avem atatea in comun.Atunci cand ne-am certat toti erau fericiti ca nimeni nu vrea ca noi doua sa fim prietene, dar cand ne-am impacat nici nu ne mai suportau laughing Sunt foarte gelosi pentru ca prietenia este destul de stransa si uneori cand ne certam este si vina lor ca se baga. Voi ce credeti? am facut bine acordandu-i o sansa? pentru ca nici mie nu mi-a fost bine fara sa stau cu ea sa vorbim ca inainte, a fost greu si am plans crezand ca niciodata nu vom mai fii cele mai bune prietene. Astept raspunsuri si multumesc!{scuzati categoria dar este cea mai vizitata }

Răspuns Câştigător
| Bianka_9565 a răspuns:

Da. a fost o fapta ffff buna ca i-ai acordat inca o sansa...e bine.asa fac eu cu o prietena funda plizz din suflet