| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Intrebare pentru. fete:Ce fel de baieti va plac:indrazneti sau timizi?

Răspuns Câştigător
| InViataReala a răspuns:

Indrazneti! Dar nu cu mult tupeu cand e cu mine! Dar sa fie dulce si amuzant!

6 răspunsuri:
| LalLyBoOmD a răspuns:

Ambii! big grin Depinde si de persoana sa, adica imi plac cei indrazneti, dar nu chiar tupeisti. Cei timizi sunt mai romantici si mai misteriosi. big grin Funda?

| Miiiiiiiih a răspuns:

Vesel, îndrăzneț dar să știe să fie și sensibil și romantic. Din când în când puțină timiditate nu strică :*

| Anneh a răspuns:

Fetelor le plac baieții cu tupeu și foarte romantici. Mi-e una îmi plac baieții indrazneți, glumeți [ dar nu aceia care fac glume 'nesărate' la adresa -mea- sau a altor persoane rolling eyes ]. Să fie romantic, sensibil si atent. Ador baieții care în unele cazuri sunt mai timizi și mi se pare drăgălași cei ce înroșesc cănd sunt cu fetele, sau incearcă să le spună cevawinking.

| val31989 a răspuns:

Salut,mie imi plac indrazneti, chiar si baiatul pe care-l iubesc este foarte indraznet si vesel.
Dar se spune ca baietii indragostiti sint timizi (fetele sint indraznete cind sint indragostite)
Fundita?

| eueueu123 a răspuns:

Si indrazneti si timizi :X adica: intr'o situatie ei sa faca primul pas, sa faca glume, sa fie mai cu tupeu, insa si putin timizi, ca sa nu "sara calul" cu tupeul lor totusi... daca cu indrazneala asta, s'ar ajunge la altceva straight face cum ar fi el sa fie atat de indraznet incat cand este deja cu cineva, el sa se dea si la altele, ca el are tupeu cica! de'asta sa le aiba pe'amandoua totusi in situatiile potrivite happy

| Pufyllyk a răspuns:

Depinde de situatie. E bine sa fii timid cand e nevoie, doar ca cel mai bine e sa fii vesel, glumet, indraznet pentru ca fetele adora genul asta de baieti deoarece le face sa se simta bine si sa fie " in pielea lor".