| c0rinutza a întrebat:

O intrebare pentru fete:ce fel de baieti preferati timizi si romantici sau un baiat mai de gasc?

Răspuns Câştigător
| Anutza_9378 a răspuns:

Eu prefer si romantici dar si de gasca...pentru ca vreau ca prietenul meu sa fie atent cu mine dar nici sa exagereze prea mult
daca un baiat e prea romantic te suna mereu, vrea sa fie cu tine sa stie tot. nu zic ca asta e o problema dar trebuie ca fata sa mai aiba si ea intimitate
daca e de gasca uneori ar putea sa te neglijeze si sa crezi ca nu te mai place... dar nu e asa el incearca sa-si faca timp si pentru prieteni si pentru iubita chiar daca e mai greu
pentru fetele care sunt timide nu stiu daca le plac tot baieti timizi pentru cA asa nici unul nu ar face primul pas si lear fi greu sa se apropie unul de altul
Parerea mea: un baiat romantic dar si de gasca...

17 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De gasca. Daca e timid nu ne vom intelegeno talking

| JustMe a răspuns:

Mai de gasca

| IepurashRocker a răspuns:

Unu mai vagabont asa. mai smecherash :X cã mã simt în sigurantã cu el!

| bianca a răspuns:

Prefer baietii romantici si putin timizi
desi nu prea mai sunt baieti timizi oh go on
toti niste tupeisti

iar daca prin baiat de gasca te referi la glumet, vorbaret etc.
trebuie sa fie si asa.

Un baiat trebuie sa aiba putin din toate.

| Klara a răspuns:

Mai de gasca, mai nebunatici, mai sariti de pe fix... exact ca mine laughing

| Nimic special a răspuns:

Un baiat de gasca day dreaming:X, vorbaret, glumet, crazy:X smug.

| alexutza_1725 a răspuns:

Baiat mai de gasca. timid si romantic sa fie cu alt cineva.nu cu mine

| Petronela a răspuns:

Un baiat de gasca dar si romantic

| ServanaAtoni a răspuns:

Timizi si romantici day dreaming
sunt cei mai dulci.

| anusha a răspuns:

Parerea mea e ca trebuie sa posede toate aceste calitati pe care le-ai enumerat, intr-o anumita masura.

| Aicilef a răspuns:

Baietzii timizi. dar nu romantici.sh sa fie de treababig grinbig grin

| wibidi a răspuns:

Un baiat mai de gasca, amuzant, care sa stie sa se distreze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un baiat de gasca

| 100 a răspuns:

Timid si romantic.

| 100 a răspuns:

Timid si romantic...

Răspuns utilizator avertizat
| dragutzyk a răspuns:

Mie una sincer imi plac baietii mai vagabonti dar si spontani.Adica cand trebuie sa stea in banca lui sa stea dar si romantic ca daca nu... vai si ama! deci combinatie gasc, sponta, romantic