| Just a kid a întrebat:

Heysadl-am intrebat dc neam desp si ce a avut si mi-a zis ca"pentru ca ai urlat si miai inkis in nas.esti prea impulsiva"ce sa fac?! va rogsadchiar vreau sa ne impacamsad

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Discuta cu el sincer!

| shtephie a răspuns:

Spune-i sa-ti mai acorde o sansa!
Si nu mai fii asa impulsiva ca il faci sa se indeparteze de tine.
Daca te iubeste te va ierta! Pt ca DRAGOSTEA=IERTARE.

| georgegs a răspuns:

Aa.erai.fata.,,.,.spunei.doar.sa.te.ierte.si.ca.nu.vei.mai.face

| DrPedobear a răspuns:

Dr.Pedobear says:
Trebuie sa-ti ridici fundul de la calculator si sa-l surprinzi aparand la el la usa (ideal ar fi intr-un trench coat sub care sa nu porti absolut nimic), iti ceri scuze pentru felul in care te-ai purtat, apoi iti desfaci haina si in acelasi timp zambesti senzual. Il vei da pe spate, scanteile vor sari sigur, iar apoi veti face dragoste dulce (raw translation from "sweet love") si totul va fi chiar mai bine decat inainte.
And they lived happily ever after.
The End.

Pedobear wishes you the best of luck, and remember: PLAY SAFE!

| Missin`you` a răspuns:

Cere`ti scuze. zi ca a fost doar o iesire nu o sa se mai repetehappy zi ca el e totul pentru tine. si ca din vina lui ai urlathappy dar totusi iti pare rau!worriedbafta!happy

| EU1139 a răspuns:

Cumpara manualul La mine a functionat!; D