| BruNNeTu a întrebat:

Din nou aceiasi problema cu prietena meacrying cu lacrimi in ochi va scriu crying Eram impreuna de 2 ani jumate pana cand acum 2 saptamani am facut o greseala crying si neam desp Ma rog de ea in fiecare minut al zilei sa ne impacam si ea imi zice NU Daca o intreb daca ma mai iubeste zice ca da dar nu stie cat Daca o intreb daca o sa ne mai impacam imi zice ca nu stiu Acum sa impacat cu varamiu ca amici sau iubiti nu stiu exact dar ea are 16 ani si varamiu 14 Nu stiu ce sa mai fac sunt disperat vreau sa ma impac cu ea si nimic crying Funda

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Cu cat o s-o rogi mai mult,cu atat ea va refuza mai mult.
Ti-ai cerut iertare,ai rugat-o,ai implorat-o,vezi ca nu merge.
Ia infurie-te si tu o saptamana si dispari de pe suprafata pamantului,nici mesaje,nici telefoane,nici messenger,deloc!
Si nu incerca sa afli ceva prin varul tau,ii va da raportul imediat,cred ca asta e si motivul pentru care il tine pe langa ea.
O sa vezi ce neliniste si ce disperare o s-o apuce daca nu-i mai cauti in coarne!
O sa inceapa sa nu mai fie atat de convinsa ca vrea sa fiti despartiti,o sa se intrebe ingrijorata daca cumva n-o mai iubesti,o s-o apuce disperarea ca a refuzat cand vroiai sa te impaci cu ea,o sa innebuneasca la ideea ca poate te vezi cu alta si ai uitat-o!
Asa ca,rezista o saptamana!
Si,nu ceda din prima.
Poti,castigi,nu poti, vei reposta intrebarea, tot cu lacrimi in ochi.
Bafta!

| BruNNeTu explică (pentru greece12):

Problema e ca eu cu varamiu nu vorbim de ceva timp! happy

| greece12 a răspuns (pentru BruNNeTu):

Lucrul asta te ajuta acum,nu-ti ramane decat sa rezisti si sa n-o mai rogi, sa "dispari", cum ti-am spus!

| BruNNeTu explică (pentru greece12):

Heii greece12 crezi ca ar fi bine sa o caut acum mi-a lasat mesaj pe facebook si m-a sunat mai mereu cu privat dar nu i-am raspuns...si chiar acum cand am venit de afara am vazut-o si am intrat imediat in casa...sad crezi ca e bine sa o caut acum?

| greece12 a răspuns (pentru BruNNeTu):

Daca ai rezistat pana acum, bineinteles!
Raspunde-i la mesaj si discutati!
Bafta!

| BruNNeTu explică (pentru greece12):

Buna greece am vorbit cu ea ieri si imi vb ff rece si un prieten a vorbit cu ea si i-a zis daca mai vrea sa fie impr cu mine si ea a zis ca ii pare rau dar nu sad ce sa fac

| greece12 a răspuns (pentru BruNNeTu):

Ti-am raspuns cu mesaj privat.

9 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Exista o vorba...,, Dragostea cu de-a sila nu se face!"...sau daca dragoste nu e nimic nu e! Deci aduna-te si mergi mai departe, asta e viata! Arata ce esti barbat! multa bafta!

| sweetdreamsofagirl a răspuns:

Dar u cati ani ai? daca ai 16 ani si ea are tot 16 si s-a impacat cu var`tu ins k vrea sa-ti faca in sac. las`o o vreme... vreo saptamana fara sa ii mai zici nimic, iar apoi incearca sa o bagi in seama din nou. sunt fata si iti spun ca daca vad pe unu ca e disperat dupa mine imi place sa fac misto de el...ai grija ce faci:* pup

| BruNNeTu explică (pentru sweetdreamsofagirl):

Sweetdreamsofagirl: Am 16 ani de 2 saptamani ma tot rog de easad