| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, am o dilema care nu ma lasa sa ma concentrez la munca si plus mai era sa ma inec cu mancare. Este adevarat ce se spune ca in ziua de azi barbatii isi cer iubitele de sotii mai mult de comoditate pentru ca ele s-au invatat cu tabieturiile lor si nu vor sa isi mai bata capul cu alta relatie ca nu mai au rabdare sa o ia de la inceput?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Da! Pur si simplu nu mai au chef sa aiba parte de alte tabieturi si fac marea greseala de a se însura. Căsătoria e o pușcărie modernă!

1 răspuns:
| OmBanal33 a răspuns:

Partial corect, depinde de persoane