| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, am o dilema care ma nelinisteste teribil si am inceput sa tremur. Oare este adevarat ce se spune despre barbati ca ei se bucura ca femeile au luptat sa devina independente si ca acum in prezent ei nu mai sunt obligati sa le plateasca consumatiile in oras?

Răspuns Câştigător
| blackann a răspuns:

Si de ce tremuri?

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru blackann):

Sunt tulburat de situație

| blackann a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

rolling on the floor

7 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Eu mă bucur când femeia are inițiativa și zice. Lasă că achit eu. Sa tot ai așa femeie.

| Eireann a răspuns:

Poate se bucura ca nu mai sunt singurii responsabili sa intretina familia si daca isi pierd jobul nu ajung in strada fiindca oricum o sa mai fie un venit in casa.
Un barbat nu este obligat sa imi plateasca consumatia dar e de apreciat daca se ofera sa o faca, pana la urma pretul unei cafele/ pahar de vin nu a saracit sau imbogatit pe nimeni.

| iulia0514 a răspuns:

Normal ca se bucura, probabil cred că e cool sa lași o femeie să-ți plătească consumația la restaurant sau sa te întrețină!

| vodami92 a răspuns:

Probabil!

| Tds07 a răspuns:

Pai tu ca barbat n-ai considera ca e de datoria lor sa plateasca consumatia cand marea majoritatea din ele castiga bani din prostitutie, videochat sau only fans, macar atat sa faca ele