| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, am o dilema care nu m-a lasat sa dorm azi noapte. Este adevarat ca atunci cand un cuplu care vrea sa se casatoreasca cer unui cuplu necasatorit sa le fie nasi, intr-un fel se pune presiune pe acel cuplu? Presiunea mai ales asupra baiatului sa o ceara pe fata avand in vedere ca vor fi nasi? Este adevarat ca ingreuneaza relatia partenerilor pentru ca atunci cand se vor desparti o sa fie ciudat din motivul ca sunt nasii unui cuplu si vor fi obligati sa tina legatura dupa despartire?

Răspuns Câştigător
| Werrich a răspuns:

Wow, nu te-ai mai certat cu seful? Nasa e gagica faina?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Werrich):

Nu ca eu nu lucrez in weekend

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu cred ca e mare lucru. Si asa nasii nu au un rol important si mai mult se considera niste prieteni indepartati. De fel nasii sant acolo sa ajute financiar altfel cand mergi in vizita la bautura si gratar ce rost are? Filmu ala goodfather mafiot nas asa era considerat ajuta cu bani cand dorea

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru mgtow):

Depinde in ce zona a tarii.

| darrio2007 a răspuns:

Nu poti cere unui cuplu necasatorit sa fie nasi la cununie.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru darrio2007):

Se practica cunosc multe persoane care au nasi cupluri necasatorite

| RoCkKiD a răspuns:

O fi valabila undeva treaba asta dar daca aia care vor sa faca nunta sunt ortodocsi, nasii trebuie sa fie casatoriti. Daca ii pun nasi stiind ca nu-s casatoriti s-ar putea sa aiba o surpriza la biserica.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru RoCkKiD):

La catolici este la fel.

| sagetarius a răspuns:

Nu e adevarat... poate doar in anumite regiuni

| Paulyka36 a răspuns:

Tu ai dileme grave la cap la ce întrebări pui