| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Stimate sotii buna dimneata, am o dilema ce nu m-a lasat sa dorm azi noapte. Este adevarat ca atunci cand sotul este plecat la munca voi ii cautati prin lucruri si verificati hainele sa vedeti daca umbla cu alta?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Normal ca mai sunt soții paranoice care fac asta.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Din cate am aflat pe vremuri sotiile si sotii se inselau reciproc cu personalul din uzina, iti dai seama cate sexe intre familii sau adulterizat, ma asteptam sa fie mai multa corectitudine atunci dar se pare ca era la fel de naspa cum e acum

| ania a răspuns:

Nu, am încredrere 100% în el, știu că are convingerea că cei care își înșeală partenerul de căsătorie fac ceva foarte greșit, are toată dedicarea de a fi un soț cât mai bun.

| Eireann a răspuns:

Tu ai ideea asta fixa ca sotiile sunt niste bau-bau care iti distrug viata, te tin legat de calorifer, iti Tosca banii si nu te lasa sa faci sex cu tot ce misca.

| Drimmero a răspuns (pentru Eireann):

E doar bolnav si atat.

| Paulyka36 a răspuns:

Daca nu te-a lăsat să dormi azi noapte macar scuteste-ne pe noi de întrebările tale idioate și lasa-ne.