| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, am o dilema care nu ma lasa sa ma concentrez pe munca, seful deja se uita urat la mine. Cum ati reactiona daca ati fi parinti si ati avea o fata iar ea sa se indragosteasca de un gunoier? Fata il iubeste nespus si nu o interereseaza ca iubi o face de ras in fata societatii. Ati sustine aceasta relatie?

Răspuns Câştigător
| Perfekt a răspuns:

Ai facut deja o fobie pentru sefu asta al tau. Ai grija sa nu iti dea cep la ochiu maro.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mas complica, pornesc playstation si bag un joc. Ma fac ca e un vis gunoieru cu ea

| Freya1 a răspuns:

In primul rand nu ai cum sa te gândesti atât de intens la o problemă ce nu iti apartine.Dar in fine.
Consider ca daca o sa am in viata asta copii o sa ii educ in asa fel incat sa faca diferenta dintre bine si rau nu sa fie retardati. Daca ea este îndrăgostită de o persoană ce mi se pare ca nu e potrivita (in sensul ca isi bate joc de ea) probabil o sa discut cu ea (cum de altfel trebuie sa fie învățată sa discute cu părinți ca si cu niste persoane de incredere) sa ii expun problema.As discuta si cu el si as lua măsuri.

| Sofer a răspuns:

Dacă ar fi o familie modesta și fata lor găsește un băiat bun și e gunoier. Nu cred ca ar avea ceva împotriva. Dar fata dacă provine dintr-o familie înstărită cu părinți cu principii și pretenții ca fata lor e prințesă și trebuie sa îsi găsească unu cu job bun și facultate.

| Goete a răspuns:

De ce ma rog un gunoier face de ras?

| Werrich a răspuns:

Un gunoier poate castiga pe luna cat un absolvent de facultate, in mana 1315 lei, daca are vechime poate ajunge chiar si la 2500 lei pe luna.

| Crackman a răspuns:

Este viata si problema ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as abtine sa fac vreo scena pentru ca dragostea e oarba. As putea sa ma dau eu cu fundu de podea mult si bine, ca ea tot l-ar iubi pe gunoier.
Dar pentru ca si eu la randul meu mi-as iubi fiica, as incerca sa il conving pe iubitul ei sa isi caute un job calumea. Sau daca as avea o afacere si as avea nevoie de angajati, l-as angaja acolo.

| Vasile2003 a răspuns:

Observ că tu pui întrebări zilnic,"una mai ciudată ca alta", chiar nu te-ai plictisit?