| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, colegul meu de birou astazi a rabufnit si era sa sparga tastatura de nervi din cauza nevestei sale. De ce in general sotiile sunt cautatoare de scandal si profita de orice situatia sa il transofrme pe barbat in SCLAVUL SOTIEI si sa stearga pe jos cu el? Pe colegul meu nevasta-sa il innebuneste de cap ca foloseste prea multa hartie igienica fata de ea care foloseste intotdeauna cate un patratel de hartie iar colegul meu vreo 5 patratele. Ce parere aveti de situatie? In locul lui ati rezista cu asa femeie?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să se șteargă cu chiloții ei.

| Krulku a răspuns (pentru sadrian46):

Sunteti un zeu! Va iubesc nenea Adrian!

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu as tolera abuz psihic asupra mea

| Violleta2022 a răspuns:

Scandalul porneste de la faptul ca barbatul nu se spala si miroase urata, preferand sa foloseasca hartie doar ca sa se stearga local, dar probabil ca insuficient de bine.

Dar s-ar spala cum face femeia, nu ar mai consuma atata hartie cu care sa infunde wc-ul si nici nu ar mai mirosii urat dupa ce merge la toaleta.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Violleta2022):

Hartia igienica se dizolva in apa din wc cum dumnezeu sa se infunde?

| Violleta2022 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Pana se dizolva se face cocoloase si infunda buda.
Am trait la bloc cu multi ani in ruma si stiu ce probleme de infundat wc-urile era si tot timpul nu espuneau sa nu mai aruncam hartia igienica.

| TheFunk123 a răspuns (pentru Violleta2022):

Dumneavoasta va cacati voma de unicorn?

| TheFunk123 a răspuns (pentru Violleta2022):

A dracu cacacioasa mica ce esti

| Hammurabi a răspuns:

Cred că, colegul tău ori minte ori a făcut mișto.
Întreabă-l și tu, de unde știe nevastă-sa câtă hârtie igienică folosește el? Că presupun că la wc merge singur, nu în cuplu.
Și presupun că se șterge singur, nu-l ajută nevastă-sa.
Își face treaba, folosește hârtia igienică, apoi o aruncă în wc și trage apa.
Deci, nici o dovadă, nici o infracțiune. laughing
Nevastă-sa are puteri parapsihologice?

| LordCristobal a răspuns:

Aici e mai mult de discutat.
Unele femei caută scandal mai mereu deoarece sunt dornice de cat mai multa pasiune în viața lor și vor că toată atenția să se concentreze in jurul lor.
De fapt e și o modalitate in care testează bărbații cu care sunt in relație.
Dacă bărbatul cedează în fața scandalului declanșat de femeie atunci acesta va deveni subjugat total de iubita și poți spune că e,, sclavul femeii".
Dar în situația în care iubita caută scandal trebuie sa ai vedere trei lucruri:
1.Ori te certi cu ea de mama focului de o să audă și vecinii.
2.Nu o bagi deloc în seamă(femeile mor de ciuda când nu te certi cu ele) și o să lași să tărăgăneze până când se plictisește.
3. Faci sex cu ea bine de tot ca să îi treacă nervii.
Referitor la hârtie igienică eu unul mă șterg cu șervețele umede sau mă spăl la fund după ce fac treabă mare, așa că în viitor nu cred că o să am certuri cu iubita legate de hârtie igienică.)))))

| Krulku a răspuns:

Nenea Adrian Are dreptate! VIOLETA e pe treaba ei!