| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, cum ati reactiona daca fiul/fiica dumneavoastra s-ar casatori cu cineva mai in varsta, divortat/a si cu copil din alta casnicie? Ati putea trece peste faptul ca copilul este al altcuiva si sa il considerati nepot?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu. Ea nu vine in casa mea cu un mosneag asa cum mi-a zis mama sa nu ma prinda cu bunoaca de 41 daca o vizitez. E misto sa stai cu o milf, oricand ofera sex, gateste, scoate bani din buzunar e corecta la cheltuieli.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu si nici nu mi se poate intampla mie, ca ai mei copii au partneri tineri, de varsta lor.

| Lukasssz a răspuns:

Pai as zice sa rupa relatia cu el/ea

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Cand voi adopta un băiat voi avea mare grijă la chestia asta

Dar dacă el o vrea pe ia nu am sai stau in cale am să-l las sa vadă cu ochi lui adevărul să-și ia singurul lecția in felul ăsta se va maturizat si își va deschide ochi cu Adevărată.