| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume cum ati reacționa dacă fiica dumneavoastră vrea sa se mărite cu un băiat care nu e din înaltă societate și nici măcar nu are un acoperiș deasupra capului?

Răspuns Câştigător
| sammie a răspuns:

As lasa-o daca ala are de gand sa se angajeze si nu sa traga de buzunarele oamenilor pe strada. Adica, e de prost gust, tu sa fii ditamai doamna si sa fi impreuna cu ultimul boschetar care cine stie cate femei la randul lui, a bagat in boscheti.

8 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Inalta societate? De la povesti cu cafea ai trecut la alea de acum cateva secole in urma?

| blackann a răspuns:

N-as lasa-o, bro.
as lega-o de calorifer sa nu-l mai vada pana il uita.

| anonim3248 a răspuns:

Eu nu eram de acord ca să se mărite cu ăla.

| Sistemulxxl a răspuns:

As fi foarte bucuros. Mi-ar ramane 2000 lei lunar in portofel.

| FindMyName a răspuns:

Fiecare merită o șansă, că dacă am fii în locul lui nu ne-am simți bine sa fim judecati și dați la o parte.
Odată ce are suflet bun, îmi iubește fiica și chiar vor un viitor împreună, o las fără nicio problema cu acel băiat!

| DoamnaLalea a răspuns:

Isi face viitorul cu fiica mea, sigur vor evolua si vor ajunge cu bani multi, vor avea tot ce vor și un viitor placut happy

| Cypru13 a răspuns:

Cred ca esti troll din ala cu intrebari de genul!