| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume eu și colegul meu de birou avem o dilema care nelinisteste teribil, era sa cad de pe scaun. Șeful se uita urat la noi. Un coleg de al nostru a cărui fiica face dansuri are o prosefoara tânără, sexy și impecabila și ne-a povestit ca numai tatii vin sa isi iau copii de la dansuri ca sa isi clătească ochii cu minunăția de profesoara. A spus ca niciodată nu a văzut o mama venind sa ia copilul. Este adevărat ca la activități unde sunt profesoare frumoase și tinere tatii fac tot posibilul sa meargă ei sa ridice copii ca sa petreacă putin timp de vorba cu profesoara?

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Viața ta pare a fi plină de dileme care te neliniștesc teribil. Trebuie să fie extrem de obositor. Noroc că majoritatea lor sunt doar produsul imaginației tale.

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru johnnny123):

Aici te contrazic, toate dilemele mele sunt bazate pe fapte reale

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Și eu as face la fel.

| VoidEternal a răspuns:

"Este adevărat ca la activități unde sunt profesoare frumoase și tinere tatii fac tot posibilul sa meargă ei sa ridice copii ca sa petreacă putin timp de vorba cu profesoara?"

Nu. Oricat de greu e de crezut, mai sunt si oameni normali pe planeta.

| LordCristobal a răspuns:

Pai normal orice femeie tanara si frumoasa e o incantare pentru ochii barbatilor.

| iulia0514 a răspuns:

Eu îți recomand să mergi și tu sa vezi câți tați își iau odraslele de la cursuri și după mai vorbim