| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, am o dilema care ma nelinisteste teribil, am varsat cafeaua pe birou azi dimineata si seful a dat cu pumnul in masa si m-a certat. Cum reactionati in aceasta situatie complet scapata de sub control? Iesiti in oras cu un barbat frumos, prezentabil, hotarat, va distrati in oras, povestiti chestii interesante, ba chiar va bateti apropouri de sex si sperati ca se va intampla minunea sa faceti sex dar el zice: "imi pare rau dar nu poti veni la mine pentru ca locuiesc cu parintii"

Răspuns Câştigător
| Goete a răspuns:

Verginică... tu cum ai reactionat? - ca sa stim finalul...
Ai iesit in oras cu un barbat frumos? A fost si sex?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Goete):

Nu frate eu ies numai cu femei frumoase

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De la prima intalnire sex? Niciodata!
Poate dupa vreo luna si in caz de nu stiai, dar mai exista si hoteluri, moteluri, bnb, pensiuni, samd.

| LordCristobal a răspuns:

Păi în situația asta băiatul trebuie să meargă la fata sau băiatul trebuie să plătească o camera de hotel/pensiune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sefu bate cu pumnu in masa eu ii spun sa se calmeze si sa nu sa se ajite,

| Strwberrs a răspuns:

Ii spui sa inchirieze o cabana sau camera la hotel pentru o zi si faceti acolo.

| Allemando a răspuns:

Șefului îi zic: "Chill, mane, dacă acum dai cu pumnul în masă ce ai face dacă ai afla ce a făcut soția ieri?"