| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati în situația asta critica? Ieșiți în oraș cu iubitul vostru și colega lui sexy și mai frumoasa decât voi. Mergeți la un restaurant, intrați pe usa, chelnerul va vede de la intrare și va îndrumă către masa. Ati ajuns la masa și observați ca iubitul vostru trage prima data scaunul colegei ca sa se așeze iar pe al vostru la urma. Dupa ce v-ați asezat, va uitați în meniu și va hotărâți la mâncare. V-ați hotărât și fluierați toți 3 în cor după chelner, sa vina sa va ia comanda. Trec vreo 15 minute și vine chelnerul cu mâncarea. Fiecare isi savurează mancarea și la un moment dat colega sexy și mai frumoasa decât voi scapă mâncare pe piept și se murdărește. Iubitul vostru se ridica brusc sa o șteargă la gura și pe piept și din greșeală vărsa paharul vostru de apa pe voi. Cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| blackann a răspuns:

Am fluiera iar toti 3 in cor sa vina chelnerul

15 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce s-a comanda de mancare?

| Fonk a răspuns (pentru suntserios):

Un burger cu pui și sos picant

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru suntserios):

Paste, pizza si un burger cu cartofi pai

| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand asa ceva este imposibil pentru mine, fiindca nici un barbat care te iubeste si te respecta nu-si invita colega de munca la o intalnire cu iubita.

Daca prin absurd apare si colega lui, i-as cere scuze ca le interup intrevederea dar as informa-o clar si apasat ca eu si iubitul meu avem alte planuri in seara aceea, si ca trebuie din pacate sa o parasim.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu fac scandal in public, dar diseara il las fara,, desert'' dupa ce ma imbrac provocator.

| AndreeaWTS a răspuns:

Sar și îi înfig o furculiță într-un ochi colegei sexy. rolling on the floor

Cum naiba să reacționez?
Îl las în pace să se desfășoare după cum îl duce pe el mintea. Dacă vrea poate să o și călărească.
Nota de plată e întotdeauna la sfârșit.
Îi mulțumesc că mi-a arătat cât e de dobitoc, înainte să fac greșeala să mă mărit și să fac vreun copil cu el. laughing

| Fonk a răspuns:

Iubita: Cum poți sămi faci asa ceva, mai chemat la restaurant si vi cu alta ma nesimțitule?
Iubitul: Nu iubi e doar colega de birou si o zis ca ie foame, am invitato si pe ia la masa.
Iubita: Cum poți veni cu alta, ai zis ca vom fi doar noi doi, cum poti veni sa ma inseli in fata?
Iubitul: I-am zis sa se duca la cealalta masa, da o zis ca nu vrea sa fie singura, si n-am avut ce face, eu țin la tine iubire, te rog sa nu te superi pe mine.
Colega sexy: Iubi eu plec, mersi mult ca miai plătit meniul.
Iubita: Și de ce iai plătit meniul, daca ti atat de mult la mine?
Iubitul:...

! aceasta este o simpla parodie si nu are ca scop bataia de joc, este doar o simpla satira si trebuie tratata ca atare!

| Fonk a răspuns:

Îmi dai fundiță? te rog, mam străduit să scriu.

| elly1231 a răspuns:

La ce filme te uiți?

| Fonk a răspuns (pentru elly1231):

La din alea cu japoneze

| elly1231 a răspuns (pentru Fonk):

Adică desene nu?

| Fonk a răspuns (pentru elly1231):

Nu, că la siteul ala in portocaliu cu negru.

| elly1231 a răspuns (pentru Fonk):

Aaaaaa, m-am prins?

| Fonk a răspuns (pentru elly1231):

Daaaa, te-ai prins

| Fonk a răspuns (pentru elly1231):

Desi majoritatea sunt rusoaice