| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati atunci cand mergeti la restaurant cu iubitul iar cand vine chelnerul cu nota de plata si i-o dat lui incepe sa ii tremure genunchii si paseaza nota de plata voua sub privirea uimita si dezgustata a chelnerului? Ce faceti in situatia asta disperata?

Răspuns Câştigător
| vidia a răspuns:

Asta e un gest prost, nu știu cum as reacționa. Nu ies cu persoane de genu'.

2 răspunsuri:
| iulia0514 a răspuns:

Plătesc eu și îi dau papuci!

| Alina0124 a răspuns:

Poate băiatul nu a avut bani sa plătească. Dacă a făcut asta din rușine e de iertat. Dar dacă a făcut-o din nesimțire n-ai nevoie de el.