| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, in special cei casatoriti. Cand iesiti de la munca va face placere sa va duceti colegele tinere, frumoase si singura acasa la ele, ele neavand masini?

Răspuns Câştigător
| JOHNtheADVISOR a răspuns:

"Hey baieti, in special cei casatoriti."Dar ce sunt copii de grădiniță și se rătăcesc? Pentru asta există transportul public.

22 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Ia-ți o viață

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Uuu geloasa ca n-o făcut nimeni pe taxiul cu tine?
Nașpa.

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Iar ai băut?
De ce asi fi geloasă pe așa ceva, yak

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Catrice):

E invidioasa pe colegele ei care mereu sunt duse acasa de colegii casatoriti

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Ca te abordează iubi Ray pe aici și nu vrea sa vina la tine sa te plimbe cu trotinetahee hee

| SilentRain a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nici cât negru sub unghie
Mai bine dau 30 de lei sau merg pe jos decât cu vreo jigodie de la job laughing

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Te-ai fixa pe el, nu mă enervez daca îl pomenești non stop big grin
Mă plimb singura n-am nevoie de nici o lepra

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Nașpa. O să-ți ducă sărăcuțul dorul la noaptehee hee

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Mie și restul 50000 de gagicii pe care le mai are
Asta e iubire adevărată laughing

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

A nu ca tu ești în top 10 laughing

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Nici pe departe, eu sunt pe lista neagra nr 1
Nu-i știi tu gagicile

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Pai normal, gagica își cunoaște iubitul cel mai bine.winking

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Nu chiar, e mai multe un fapt general, majoritatea de pe TPU știu asta

| Goete a răspuns:

De ce, fara masini nu pot merge acasa?
E destula si o singura masina la urma urmei

| Roxin a răspuns:

Cam cat de libidinos poti sa fii? Inteleg ca nu prea vizitezi zone umede daca iti faci filme de genul. Troll, troll, dar undeva e si un sambure de adevar.
Kill yourself. Iar daca nu reusesti, da-mi PM. Te ajut eu. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| PuținConteazăNumele a răspuns:

Faptul că ai o poză cu dorian popa la profil te face si mai enervant decât ești deja trollache

| IhNomUhNitPARIS a răspuns:

Tu chiar ești irecuperabil?

| luffypk a răspuns:

Da, si dupa ce le conduc pana acasa, ma invita inauntru sa facem sex, ce **** mea e cu intrebarea asta, frate... un barbat casatorit n-ar trebui sa faca lucruri de genul decat "amical" si doar in situatii speciale, neprevazute, nu sa faci din asta o rutina...

| MarcuAlexandru2001 a răspuns:

Doar daca au bicicletele electrice.