| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, nu stiu voi, dar eu am observat ca in zilele noastre barbatii casatoriti isi lasa nevestele pentru domnisoare mai tinere, sexy, mai frumoase isi fac relatii serioase, le cer si de sotie dupa numai 2-3 luni, fara de fostele relatii unde au durat multi ani pana si-au cerut iubita. Care credeti voi ca ar fi motivul? Sa fie oare din cauza ca domnisoarele in ziua de azi sunt mai dezghetate la minte si nu mai tin cont de varsta, statut etc? Sau barbatii si-au dat seama ca viata e scurta si merita traita din plin?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu le convine carnea batrana

3 răspunsuri:
| isemilia a răspuns:

Prostie. Nu te casatoresti daca nu iubesti 100% o persoana, iar daca iubesti 100% o persoana nu o parasesti pentru cineva mai tanar / tanara. Daca vrei pe cineva "dezghetat la minte" si care "nu mai tine cont de varsta, statut etc" cauti o astfel de persoana de la inceput, nu dupa multi ani dupa ce esti intr-o relatie cu actuala (fosta?) sotie.

Răspuns utilizator avertizat
| MoonwalkPhenomenon a răspuns:

Probabil vor ceva nou ca s-au plictisit de nevasta. Aia deja e a lor, nu ii mai intriga. Si unele femei sunt manipulatoare.