| Natalia13 a întrebat:

Hey.Mi-a intarziat ciclul 9 zile.Astazi mi-a venit dar m-am simtit foarte rau.Am varsat foarte mult si m-au durut ovarele exagerat de tare. Ce credeti? Este vorba de o sarcina?

Răspuns Câştigător
| plosnitapufoasa a răspuns:

Buna
eu sunt asa de obicei ma dor ovarele tare si mie rau. dar daca teau durut rau s-ar putea sa te fi racit la ele. eu din cauza ciclului am ajuns de 2 ori la salvare. daca nu am calmante me urc pe pereti de durere. in fiecare luna cand sunt la ciclu imi trebuie medicamente. deci stai lin nu esti insarcinata. da o intrebare. ti-a venit normal? la cantitate ma refer.
funda?

| Natalia13 explică (pentru plosnitapufoasa):

Danielaxyz, persoanele care au CM peste sarcina, au foarte putin iar culoarea este un maroniu sau rozaliu si te tine 2-3 zile maxim!

5 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Nu ai ramas insarcinata. in perioada menstruatiei ai diverse dureri. poti lua o pastila si iti va trece.

| danielaxyz a răspuns:

Eu stiu persoane care au avut menstruatie si in timpul sarcinii, chiar daca nu e ok, dar e posibil

| Ella3133 a răspuns:

Nu,ca ti-a venitwinking

| Natalia13 explică:

Plosnitapufoasa, ce fel de calmante iei? Eu am luat doua pastile de Nospa, dar nu prea si-a facut efectul. Si da, mi-a venit in cantitatea normala pe care o am de fiecare data in prima zi :* mersi, ti-am dat fundita.:*