| DenisKevin2000 a întrebat:

Prietena mea a avut scurgeri vaginale albe de 5 zile și i-a intarziat ciclul deja cu o zi, ce credeți, este vorba de o sarcina?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Duo la ginecolog, aici nu merge cu ce credem noi, trebuie consult de specialitate si părerea medicului, ecografie sa facă prietena ta, acolo va vedea daca este însarcinată sau nu.

| DenisKevin2000 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu putem sa facem asa ceva, suntem minori

| anarosca78 a răspuns:

Ce pproblema gravă ai? pui întrebări fără rost de 3 luni, VOI SUNTETI AMANDOI VIRGINI SI NU A EXISTAT PENETRARE, DE UNDE SARCINĂ?

| DenisKevin2000 explică (pentru anarosca78):

Se gândește ca eu i am băgat degetele în vagin si aveam sperma pe ele, desi m-am șters

| anarosca78 a răspuns (pentru DenisKevin2000):

O sarcină nu se formeaza atât de simplu, trebuie sa fie in perioada fertilă și să fie ejaculat destul de adânc

| DenisKevin2000 explică (pentru anarosca78):

Am înțeles asta, dar ii e frica, deja i-a intarziat cu o zi menstruatia, i au apărut scurgeri vaginle albe înainte de menstruatie

| DenisKevin2000 explică (pentru anarosca78):

Ma gândeam ca întârzie datorita stresului la care se expune si nu prea a adormit, a dormit 3 ore în 2 zile.

| anarosca78 a răspuns (pentru DenisKevin2000):

Scurgerile albe sunt normale înaintea menstruatiei

| DenisKevin2000 explică:

Specific,amândoi sunt virigni, nu exista penetrare, facem doar niște jocuri cu degetele