| 8Alexandra22 a întrebat:

Hey o sa mai pun intrebarea o data sper sa fie pentru ultima data.
Intrebarea este tot despre baiatul acela
Unde sunt eu vine si el si de nervi am spus ca am iubit., si a spus ca e urat si ca nu ma merita...eu m-am prefacut ca nu vad si a continuat si a spus ca si eu sunt urata dar eu mai copilaroasa m-am incruntat. si a spus ca a glumit ca sunt foarte frumoasa si draguta.bun eu auzit m-am dus sus la etaj sa fumez...a venit si el dupa mine si i-am dat si lui o tigare ..am terminat de fumat si m-am pus pe scara a venit si el s-a jucat in parul meu si cand sa intorc capul sa ii spun sa ma lase mi-a inchis gura cu un sarut nu am putut sa refuz( sincer mi-a placut) si am stat o ora jumate cu el nici nu ma lasa sa plec ..si nu pot sa zic ca nu a fost frumoas ma tinea de mana daca ma ridicam nu ma lasa si ma tragea la el in brate..si inainte de scoala alfel cu o saptamana si inclusiv scoala alfel si vacanta de o saptamana nu am trecut pe acolo si ma innebunit cu sms de genu
ce faci?
de ce nu mai vii?
si mami a vorbit cu un prieten ( ceva gen profesor) si el l-a intrebat pe prietenul lui mami ca de ce nu vine mami la scoala ...prietenul a raspuns ca e bolnava...
el a intrebat de mine ca de ce nu pot sa vin fara mami la scoala...prietenul lui mami la intrebat ce iti e dor de ea?
el a zambit. si am fost la scoala acolo lunea asta si ne-am uitat unu la altu parca eram nu stiu ce sa zic..si luni imi trimite sms
El: ce faci?
Eu:acasa u?
El:aa iti place de mine?
Eu: de ce intrebi poate da poate nu!:-)
El:aha ok :-) kiss
si ii trimit seara ieri cam asa ca merg in real dar nu lui vruiam si el spune ca e in gara si eu mai stau o ora jumate pe afara crezand ca el a plecat din gara dar nu a plecat ma vede si el cu un priet ma iau de mana si nu puteam sa fuc si ma duc la scoal si prieteni lui spun ca nu plec pana nu il pup pe buze eu refuz si spun ca vreau sa vb cu el intre 4 ochi bine 6 ca port ochelari :-) si spune el ca daca il sarut aici ma lasa si eu testez teritoriu sa il pup dar o iau la fuga si acum ma suna ca de ce nu vreau sa il pup.
Ce inseamna asta?
CE sa fac?
Ma place?

Răspuns Câştigător
| 1NoNamer a răspuns:

Nu pot sa inteleg, cum e posibil sa nu stii atata limba materna ca sa poti pune o virgula. Reciteste-ti postul si anunta-ma daca gasesti vreo virgula. ( Eu nu am gasit. )
Si da, te place baiatul. mai clar de atat ar trebui sa iti dea cu ceva in cap!

4 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Ce sa zic, copilarii. Dai o sansa ca sa nu regreti, tu esti in masura sa iti dai seama daca te place sau nu, Citind o poveste fara sa cunosc deloc acea persoana, tinand cont ca sunteti si la varsta in care nu prea stiti ce e dragostea si faceti lucrurile doar din teribilism, nu pot decat sa imi dau cu parerea

| 26Geo a răspuns:

Din ce am inteles eu,te place dar nu te place la modul ala de iubit-iubita, ci la modul ala baiat-aventura. Faptul ca lui nu*i pasa ca tu ai o relatie si ca vrea sa il pupi de fata cu amicii lui, e o tampenie, face asta sa se dea mare macho in fata lor. Faptul ca tu ii permiti sa faca asta, e si mai grav.Nu inteleg ce treaba are mami tau in chestia asta.Te duce si te aduce de la scoala, dar care e problema lui cu cine vii sau nu? Ca sa nu o mai lungesc mult, tu pentru el esti o aventura, nu e nimic serios in treaba asta.Asta e parerea mea, asta inteleg eu din ce zici.Bafta

| DaRaspund a răspuns:

Asa se pare ca te place, il placi si tu pe el deci... Vezi ce e cu prietenii lui sa nu fie un pariu ceva!

| 8Alexandra22 explică (pentru DaRaspund):

Din cate il cunosc nu e genul de persoana cre sa faca din astea.