| anonim_4396 a întrebat:

HEY:* Plac un baiat din clasa alaturata dar nu stiu cum sa ii spun. Multe persoane spun ca ne potrivim pentru suntem amandoi mai nebuni. Vreau sa fiu cu el dar nu stiu cum sa ii spun. Oare chiar ne potrivim? dau funda:*

Răspuns Câştigător
| onofreie a răspuns:

Pai nu trebuie sa fii emotionata mai intai trebuie sa vezi daca el te place apoi daca ai aflat ca da il duci intr-un colt unde nu e nimeni si ii spui :Te iubesc vrei sa fi cu mine? noroc!

2 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai si eu plac o fata dintr-o cls alaturata si pot sa-ti spun ce am facut eu. i-am trimis pe mess cand nu era un msj ca o plac si dupa am realizat ca am gresit ca nu i-am spus face2face, am sunat-o am intrebat-o daca a vazut ce am scr si a zis ca nu si eu i-am zis ca mai bine asa ca nu voiam sa-i spun in felul acela asa ceva si a ramas cai spun cand ne vedem. asa ca u poti sal suni si sa-i zici ca vroiai sa-i spui pe mess dar te-ai gandit ca mai bine asa ca il placi

| SimpluCosty a răspuns:

E foarte simplu el observa ca te dai la el si la momentul potrivit va face el primul pas. FUNDA?