| HopeAndLove a întrebat:

Imi place de un baiat, dar problema este ca suntem in aceiasi clasa! si nu stiu ce sa fac suntem amandoi la liceu

nu stiu ce sa fac pentru a-i da de inteles ca-l plac(nu vreau sa-i spun pentru ca ma voi face de ras) ce sa fac?

VREAU SFATURI MAI ALES DIN PARTEA BAIETILOR!

2 răspunsuri:
| kidaaaaa a răspuns:

In primul rand nu ai de ce sa te faci de ras straight face
A place pe cineva nu este un lucru rau straight face
Dimpotriva...

Dar daca nu vrei sa` zici dai de inteleskiss
Uita-te mereu la el... fi mai altfel cu el decat cu restul... :d
Fa`i ochi dulcibatting eyelashes Zi ca iti place camasa[bluza] lui laughing
si vezi tu ce mai faci
Sper ca te-am ajutat:* love struck

| originals_5891 a răspuns:

Eu iti dau un sfat adica daca esti eleva cosnticiaosa mai bine vezi-ti de invatat pentru ca am trait pe propria experienta o relatie de genul si la scoala mie nu mia mai stat capul asta depinde acum ce vrei u