| HopeAndLove a întrebat:

Imi place de un baiat, dar problema este ca suntem in aceiasi clasa! si nu stiu ce sa fac crying suntem amandoi la liceu
nu stiu ce sa fac pentru a-i da de inteles ca-l plac(nu vreau sa-i spun pentru ca ma voi face de ras) ce sa fac?
VREAU SFATURI MAI ALES DIN PARTEA BAIETILOR!

2 răspunsuri:
| John_7502 a răspuns:

Fa-i ochi dulci vreo 3 secunde si pe urma zabestei si sigur zice ceva daca se simte atrasa de tine sau te place sigur o sa te bage in seama si ideea lu trustbogdat invita-l la tine acasa sau la el sa faci lectiile stai mai pe langa el sau fi interesata de el! Succes!

| trustbogdan a răspuns:

Invita-l la un suc, la o plimbare, la facut lectii... scurt si cu inteles.
Sa te faci de ras in fata cui thinking Stai linistita, sa placi pe cineva nu e rusine, a sta ca prostul si sa nu faci nimic e o rusine.