| anonim_4396 a întrebat:

Hey, pot sa raman gravida daca am facut sex fara prezervativ dar nu si-a dat drumu in mine, desii mi-a venit ciclul, dar au trecut de atunci 3 saptamani si de 2 zile am stare de voma. Pot sa fiu insarcinata chiar daca mi-a venit ciclul la timp? sau o fi din alta cauza? sad

11 răspunsuri:
| ravyALEX a răspuns:

Daca nu si-a dat drumu si nu a ajuns pe acolo nici o picatura atunci nu prea cred

| claaau a răspuns:

Daca ti-o venit ciclul dupa actul sexual nu, eu asa stiu ca ciclul elimina totul dar nu-mi pot explica starile de voma thinking, cel mai bine ar fi sa consulti un doctor dar in continuare cred ca nu esti insarcinata

| Nebunatyca69 a răspuns (pentru claaau):

Mi-a venit ciclul la data cand trebuia sa-mi vina, cand am calculat eu.

| claaau a răspuns (pentru Nebunatyca69):

Atunci sunt slabe sanse sa fi insarcinata, dar ce e cu greturile, dar faza e ca na cum au fost sarbatorile ai mancat ceva ce nu ti-o cazut bine si probabil de acolo, zic sa mai astepti vreo 2 zile si daca o ti tot asa sa mergi la un doctor sa te consulte. Ai grija :* si data viitoare cu prezervativ(kit ca mie nu-mi place)

| Nebunatyca69 a răspuns (pentru claaau):

Nu stiu. probabil, o sa mai astept cateva zile sa vad. daca mai am starea asta.

| neutrino a răspuns:

Ambele variante sunt posibile. Ulciorul nu poate merge de multe ori la apa.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Se poate

| Outspoken19 a răspuns:

Nu esti. Calm down.

| CapitanPufuletee a răspuns:

Nu..stai linistita. Daca iti vine ciclul inseamna clar ca nu esti insarcinata :*:* Cat despre greturi.ti s.o fi aplecat.

| Ioanazzz a răspuns:

Nu cred ca esti insarcinata, eu mereu am facut-o fara prezervativ, si nu s-a intamplat nimica, pentru ca nu si-a dat drumul in mine! Daca ti-a venit stopul inseamna ca nu esti gravida.happy