| Awkesna a întrebat:

Hey
Referitor la intrebarea precedenta, acum baiatul acela super dragut vrea sa ma cmb cu un prieten foarte bun de-a lui deoarece baiatul acela l-a rugat pe el sa se cmb cu mine, acum nu stiu ce sa cred pana la urma de ce m-am sarutat cu el crying? si acum vrea sa ma cmb cu un prieten foarte bun crying, chiar am pus suflet, si a mai zis ca daca nu ma cmb cu baiatul acela, el nu mai are ce vb cu mine cryingcrying, ce sa fac? Cat mai detaliat promit ca Aveti funda+voturi

Răspuns Câştigător
| Userrr a răspuns:

POi nu are el dreptul sa iti zica ce vr sa faci u.Si ce daca nu va mai vb cu tine? Daca te obliga cv si u nu vrei asta nu e un prieten adevarat.Nu mai vb cu el si gata.N-are dreptul sa faca ce vrea. Apropo esti sexyrolling on the floor

1 răspuns:
| Awkesna explică:

rolling on the floor mda mersi