| ClaryAdeleMorgensternFairchild a întrebat:

Baiatul din intrebarea precedenta mi-a spus ca nu mai vorbeste cu mine deoarece iubita lui este foarte geloasa si ea nu vrea ca el sa vorbeasca cu mine. Nu stiu cum sa il conving sa vorbim iar... putin ajutor va rog?

4 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Hahaha, ce baiat dragut! Foarte frumos ceea ce face el, si anume ca-si respecta iubita indeajuns incat sa refuze celelalte fete. N-ai ce sa faci, mai bine iti vezi de viata ta si iti cauti un baiat singur.
Nu faci decat sa pari disperata daca insisti. Vezi-ti de treaba.

| Necunoscut112 a răspuns:

Lasă băiatul îmi pace. Găseşte-ti iubit dacă vrei conversaţii şi alte chestii.

| DaniAdrian a răspuns:

Nu ai ce sa-i faci, atata timp cat e tinut sub papuc si el nu are destul curaj incat sa puna piciorul in prag, tu esti practic legata de maini, aici totul depinde de el daca intr-adevar va dori sa mai vorbeasca cu tine sau nu, good luckwinking

| Cigarettă a răspuns:

Nu știu exact "întrebarea precedentă" la ce se referă, dar pot spune că ești cam obsedată după acest băiat. Dacă el ți-a spus că nu vrea să mai vorbiți, înseamnă că băiatul respectiv vrea ceva serios cu acea fată și tu ar fi bine să nun te bagi în relația lor. Sunt atâția băieți disponibili.winking Nu te băga într-o relație deoarece la un moment-dat karma se va întoarce.