| amOre) a întrebat:

Hey) se apropie ziua indragostitilor si as avea nevoie de ajutorul vostru, pe linga ideile mele, ce cadou as putea sa'i ofer iubitului meu...

gg ceva idei mai originale

roG mult ))

pupici :*

3 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Un medalion, o braţară, un tricou personalizat, o poză cu voi doi...

| User a răspuns:

O inimioara de pluslaughing

| undercovergirl a răspuns:

Buna,
Este o intrebare potrivita pentru aceasta perioada, si de ce sa nu recunoastem, atunci cand iubim vrem sa gasim ceva perfect pentru jumatatea noastra.
Am cateva propuneri pentru toti cei care sunteti romantici, sentimentali sau pur si simplu "in love" happy
1. Daca bugetul e mic, poti sa creezi un puzzle. Decupezi o poza cu tine in 14 bucati (de marimi si forme diferite), ii oferi iubitului/iubitei tale cate una pe zi si pe spatele fiecareia scrii "te iubesc". In cea de-a 14 zi ii oferi ultima bucatica din acest puzzle si ii spui: "Ghici cine te iubeste cel mai mult din lume?" sau poti sa scrii o poezie de dragoste sau doar cateva randuriwinking
2. Daruieste-i cu o zi inainte de Valentine's Day un trandafir si un biletel cu mesajul: "Numai o femeie speciala primeste un trandafir inainte ". De Valentine's Day ii oferi un cadou si un trandafir care are atasat un biletel pe care scrie: " in timpul ". Dupa Valentine's Day ofera-i iar un trandafir si un biletel pe care ai scris: " si dupa Ziua Indragostitilor." ( asta pentru baietii lipsiti de idei happy
3. Creaza o inima mare (din panza rosie si multa vata). Dupa ce ai terminat, ataseaza-i doua maini lungi facute din acelasi material. Aseaza inima pe pat in dormitor cu bratele larg deschise si ataseaza si un bilet cu mesajul: "Atat de mult Te Iubesc". Cand vine acasa, spune-i ca astazi este o zi speciala. Spune-i ca ii vei oferi inima ta. Mergeti in dormitor si arata-i surpriza.
4.Cumpara 11 trandafiri naturali si unul artificial, toti de aceeasi culoare. Pune trandafirul artificial in mijlocul buchetului si ataseaza o notita cu mesajul: "Te voi iubi pana se va ofili si ultimul trandafir." ( tot pentru baieti )
5.De valentine's day, ascunde petale de trandafiri in cele mai neasteptate locuri prin casa si mesaje de genul: "Pentru intreaga lume tu poti fi o simpla persoana, dar pentru o simpla persoana tu poti fi intreaga lume".
6. De Valentine's Day, creaza o cutie mare in forma de inima si lipeste pe cutie un bilet cu mesajul: "Inima mea este plina cu...". Dupa ce va deschide cutia va gasi mesajul: "DRAGOSTE pentru tine!" In cutie pune dulciurile si fructele lui/ei preferate, inimioare, biletele cu declaratii de dragoste.

Si un mesaj de la mine pentru toti indragostitii si nu numai : Sa fiti iubiti! kisskisskiss