| amOre) a întrebat:

Hey) se apropie ziua indragostitilor si as avea nevoie de ajutorul vostru, pe linga ideile mele, ce cadou as putea sa'i ofer iubitului meu...
gg ceva idei mai originale

roG mult ))

pupici :*

10 răspunsuri:
| User a răspuns:

Un bax de bere.

| Leea1234 a răspuns:

Pui fotografia ta intr-o rama draguta, o impachetezi frumos si impreuna cu o seara romantica in doi eu cred ca nu este nevoie de mai mult!
cauti sa fie o rama in forma de inimioara...si asa te va avea mereu langa el, chiar si atunci cand tu nu esti cu el!
thumbs up

| Leea1234 a răspuns:

Anonim-nu cumva tu esti iubitul...si nu vrei sa tii pe noptiera poza iubitei!
asta este un "truc" daca pot sa-l numesc asa...deoarece atunci fata isi da seama cat de importanta este in viata baiatului, daca el intr-adevar o iubeste, va tine poza la indemana... daca nu si este doar o aventura. o sa "uite" intr-un sertar poza!

| criss:) a răspuns:

Un lantisor de argint tie cu o jumatate de inimioara si jumatate lui, repeta-i ca il iubesti si sigur iti va aprecia gestul.
iubiti-va multhappy

| miauu a răspuns:

Eu m-am gandit la o bratara de argint si o jumatate de inimioarawinking

| Sniper a răspuns:

Cum poti sa intrebi, ce cadou sa ii faci IUBITULUI tau? straight face
Eu chestia asta nu o inteleg! Ca sa'i faci un cadou unei persoane dragi tie, trebuie sa ai anumite cunostinte de ce anume ii place ca sa stii ce sa'i dai (eu unu asa consider treaba asta).
Noi de unde ai vrea sa stim ce sa'i iei iubitului tau? Asa de o aberatie, intotdeauna functioneaza, dar daca vrei sa'i iei cu adevarat ceva frumos, vezi sa fi atenta si la gusturile luiwinking.

| MihAelA_1847 a răspuns:

Incearca un lantisor in forma de inimioara sau diferite obiecte personalizate cu voi doi.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de gusturile lui tongue.
Andruta, raspunsul tau era bun in cazul unei fete dar in cazul unui baiat crede-ma ca nu i-ar placea.

| Adinutsaaa a răspuns:

Iubestel, rasfatal, alintal happy Arata ca il iubesc -cred ca e un cadou mai frumos

| Adinutsaaa a răspuns:

Arata ca il iubesti* scuze