| Deea18 a întrebat:

In cat timp de la ultima despartire ati uitat persoana iubita? sau v-ati revenit dupa asta?

Răspuns Câştigător
| Sebiii a răspuns:

De obicei nu-mi revin foarte repede, in perioada aia simt ca nu mai are rost sa mai traiesc
Dar trec cu bine peste si o iau de la capat, ma gandesc ca voi intalni pesoana perfecta( in momentul de fata chiar am intalnit persoana perfecta-credlaughing)
Bafta si treci peste:*

2 răspunsuri:
| IepurashRocker a răspuns:

Dupã 3 zile eram ca nouã! N-am pus foarte mult suflet în relatie, mi-am da seama cã dacã pun mult suflet ies dezamãgitã...

| lawblondy a răspuns:

Cam 4 -5 luni... dar imi mai zboara gandul cateodatabig grin