| anonim_4396 a întrebat:

Hey happy!
Spuneti-mi si mie, din ce cauza, dupa contactul sexual, prietenului meu i-a aparut ceva albicios pe penis. Va rog, dati doar raspunsuri serioase. thx :*

9 răspunsuri:
| blaxy a răspuns:

Aia se cheama sperma.

| blaxy a răspuns:

Si de ce nul intrebi pe el ce este aia?

| Bogdan1o a răspuns:

Cati ani aveti mai copii?
daca nu stiti de sperma inca...
ai grija ca daca a ejaculat in vaginul tau, poti ramane insarcinata, sper ca a folosit prezervativ...bafta

| LyviaDb a răspuns:

Sau...s-ar putea sa fie secretie din aia albicioasa pe care o au de obicei fetele. Dupa ce a scos penisul din vagin, o fi ramas pe el secretie.

| Axz_axn_1978 a răspuns:

Http://www.romedic.ro/aparatul-reproducator-barbatesc-0P358

iti incepi viata sexuala si nu sti de ce ejaculeaza si urmarile ejacularii?

| Deyush08 a răspuns:

Vai, mama... cati 12 ani ai?! straight face ce lume...frate. straight face

| AlexxoDany a răspuns:

Ii papa bun! CUm dracu va apucati de treaba cand nici nu stiti ce ii cu voi...copii idioti

| MikeRelon a răspuns:

Unul din voi are mai mult ca sigur o boala venerica.

| Luka0102 a răspuns:

Aceea este sprema care apare dupa ce baiatul a atins punctul G adica cel de excitare mexima