| DianaAndreeaDeea a întrebat:

după cum știți se apropie Valentine's Day și as vrea sa știu ce cumpărați pentru iubiți voștri, pentru ca eu una nu am nici cea mai mica idee :/

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cumpar nimic, stiu ca voi primii flori si probabil o cina in oras.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n-am nici macar unul, dar apoi mai multi. laughing Nu-mi place sa fac cadouri cand toata planeta o face si nici in zile "speciale" gen Craciun, Paste etc. - prefer sa fie ceva spontan si fara nici un motiv. Mi se pare mult mai fain. Nici sa primesc nu-mi place. laughing

| NAT0 a răspuns:

Iubitele se fac dupa 10 martie. laughing

| Nitroblast a răspuns:

Wow, dar numai de Valentine's day se dau cadouri? Probabil se activeaza cine stie ce substanta in creier care ii determina subit si dintr-o data pe oameni sa fie draguti si dragastosi.
Incep sa cred ca traiesc printre roboti.

Da-i un cadou pe 12 februarie, ca sa nu fie 13 si sa spuna ca e "early valentine's day gift" si nici pe 14 pentru ca e de inteles si nici pe 15 ca sa nu spuna ca ai uitat de ziua de 14.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nitroblast):

Trebuie sa existe si zile in care sa creasca mai mult profitul comerciantilor, pai nu? laughing