| Satisfaction a întrebat:

Hey...Sunt fata! Prietena mea cea mai buna a trecut de vreo 4 luni printr-o despartire de prietenul el. acesta a parasit-o pentru o alta fata. Ea a suferit enorn si a tot incercat sa se impace cu el dar el nu a vrut. Acum el s-a despartit de acea fata si tot o suna si vrea sa se intoarca la ea. Ea s-a tot intalnit cu el de cand el nu mai are prietena si au vorbit, iar ea nu mi-a spus despre asta pana cand nu am intrebat-o eu intamplator daca el mai este cu fata aceea si ea atunci mi-a zis ca el e singur si ca s-a intalnit cu el si ca vorbesc. Iar eu am intrebat-o ca de ce face chestia asta, chiar nu a vazut la prima despartire ce usor i-a fost lui ce greu i-a fost ei? Si ea mi-a zis ca face toate chestiile astea doar pentru ai face in ciuda celeilalte. Bun! Treaba sta asa: eu i-am spus ca nu are rost sa faca asta, pentru ca nu o ajuta cu nimic, iar ea mi-a spus sa nu ma bag in viata ei. Mi se pare ciudat pentru ca pana acum parca aveam impreuna o singura viata si vorbeam mai mult. acum nu stiu, parca i-a luat mintile baiatu asta. Trebuie sa fac ceva sa nu fie impreuna pentru ca il cunosc deja destul de bine pe el si stiu ca nu vor mai fi impreuna si nu vreau ca ea sa-si faca iluzii. Cum as putea sa ii fac sa nu mai vorbeasca? sau sa nu fie impreuna? Va riog ajutati-ma si va multumesc celor care ati avut rabdare sa cititi. Vor rog HELP!

Răspuns Câştigător
| Barbiiiiie a răspuns:

Buna:*.Nu cred ca ar fi solutii sa ii desparti atata timp cat ei se placwinking pana la urma are dreptate,e viata ei chiar daca esti prietena ei,las-ooh go on o sa vada ce greu o sa-i fie cu baiatul asta chiar daca eu personal nu-l cunosc dar asa sunt majoritatea.Da.i sfaturi cat mai multe,bate.o la cap sa termine cu el,poate asa se satura de gura ta si numai vorbeste cu el:p. Spune-i ca ea cand l-a intrebat a zis ca numai vrea, si dupa cand s-a desp de prietena lui o suna. O pacaleste, si vrea sa se foloseasca de ea. SPer ca te-am ajutat.:*Fundita?