| IsiR a întrebat:

Hey! Sunt in clasa cu un baiat foarte glumet and...cand vede o poza cu mine zice ca sunt sexy si cand a aflat ca imi place de cineva( era o confuzie ca nu-mi placea) vroia sa-l bate si chestii de genu. Eu vreau sa il fac sa ma placa dar nu vreau sa aiba impresia ca-l plac! Ceva idei?

4 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Pai te place deja. Daca voia sa-l bata pe ala, clar e gelos happy

| xKitiiii a răspuns:

Hei Isir.
Din cate ne-ai descris tu, am inteles ca este un baiat dragut si care te place cu siguranta, daca il placi cu adevarat, atunci spune-i-o sincer si nu ii ascunde asta...el ar putea intelege gresit aceasta "poveste", ba chiar ar putea crede ca nu il place.Iar asa el ar fi cel care si-ar gasi pe alta, nu te risca, daca chiar il placi atunci spune-i adevarul, faptul ca te crede sexy si ca este in stare sa intre in conflict cu cineva doar pentru tine te induce pe tine in beneficiu, iar daca v-ati spune reciproc ce simtiti sunt sigura ca la final veti forma un cuplu. Incearca...Nu ai nimic de pierdut nu?
Sper ca te-am ajutat.
Pa Pa wave Funda?:d

| patriccccia a răspuns:

Pai daca vrei sa il faci sa te placa trebuie sa ii dai senzatia si tu ca il placi. Incearca sa te dai pe langa el sa stai mai mult cu el si sa ii atragi atentia prin fapte bune si remarcabile sau chiar prin note mariwinking. Daca ai id-ul lui intra in vorba cu el intreaba-l ce face de Craciun... si pune-i semne gen '':* love struck'' ca sa inteleaga ca si tu il placi, asa macar putin. Sper ca ti-am fost de ajutor. :*:* Mult succes love struck

| Ainival13 a răspuns:

Esti nesigura pe tine. Il placi, nu? Atunci de ce nu vrei sa afle asta? Este logic ca si el te place deci spune-i adevarul. daca nu in fata pe mess la telefon sau printr-un simplu msj, nu te costa nimic.love struck